İK Politikası

Son yıllarda yaşanan global ekonomik gelişmelere paralel olarak, ülkemizde de “Kalite Danışmanlığı” hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.

Kalite danışmanlığı hem teknik bilgi, hem de uzmanlık gerektirmesinin yanında mesleki tecrübenin önemli olduğu bir meslek dalıdır.

Sektörün önde gelen büyük firmaları arasında yer alan Acar Kalite; piyasadaki saygın ve güvenilir konumunu çalışan kalitesi ile birleştirerek, gelecek vaad eden, etik, sorumluluk sahibi, sürekli öğrenmeyi seven, katma değer üreten ve kaliteli hizmete inanan kişilerle çalışmak istemektedir.

  • Acar Kalite Danışmanlık olarak, şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan olduğu bilincinden hareketle, insan kaynaklarına yaklaşımımız aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.
  • Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,
  • Kişilerin oluşturduğu birliktelik gücüne ve “ben” değil “biz” politikasına yönelik  çalışma prensibi benimsemek,
  • Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak.
  • Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,
  • Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,

Acar Kalite gelişen organizasyon yapısıyla, özellikle mühendislik eğitimli takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.

İş başvuru formunu göndermeniz halinde veritabanımıza kaydedilecek ve uygun bir pozisyonun oluşması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Açık Pozisyonlara www.yenibiris.com  web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şirketimize doğrudan başvuru yapmak için kalite@acarkalite.com e-posta adresine özgeçmişinizi gönderiniz.