Hakkımızda

Acar Kalite; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, CE, EAC, UkrSepro belgeleri ve benzeri konularda hizmet vermektedir.
 
Acar Kalite Danışmanları; Yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, Kurumsal ve Kişisel Gelişim eğitimleri, CE, EAC, UkrSepro belgesi alımı hizmetlerinin yanında, müşterilerinin işletme problemlerine çözüm ortağı olmakta ve farklı bir bakış açısıyla katma değer oluşturarak rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır.
 
ACAR Kalite Danışmanlık; Eğitim, Yönetim Sistemleri ve Ürün Belgelendirme Danışmanlığı olarak üç ana departmandan oluşmaktadır:
 
Eğitim Bölümü; Yönetim Sistemleri, Kurumsal ve Kişesel gelişim eğitim içerikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde hazırlanarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 
Yönetim Sistemleri Bölümü; Danışmanlık verdiği firmaların performanslarını yükseltecek stratejiler geliştirmek, yönetim sistemleri kurulum sürecinin en önemli unsurlarındandır. 
 
Ürün Belgelendirme Bölümü; Firmaların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenle temin ederek, daha geniş pazarlara hitap etmeleri sağlanmaktadır.

 

Acar Kalite, Müşteri portföyünde tüm sektörden firmaların bulunması sebebiyle bilgi birikimi ve  tecrübesi yüksek düzeydedir. Bunun sonucu olarak da yeni müşterilerinin işletme yapılarını çabuk kavrayabilmekte, doğru çözüme daha hızlı ulaşabilmektedir.

 

Acar Kalite, kardeş organizasyonu olan, ACAR Patent Marka ve Fikri Haklar Ltd. Şti. ile patent, marka ve telif hakları konusunda uluslararası düzeyde danışmanlık hizmetleri vermektedir: www.acarpatent.com